Saniscreen 120x60cm - 500Watt - Spiegel

Specificaties
| Categorie: | Infraroodpanelen |
|---|---|
| Fabrikant: | Comfort Heating |
| Artikelnummer fabrikant: | SC12060M |
| GTIN/EAN: | 6150000000000 |
| Gewicht (kilo): | 15.6 |
| Aansluitspanning (V): | 230 |
| Frequentie (Hz): | 50 |
| Lengte: | 120 cm |
| Breedte: | 60 cm |
| Hoogte: | 4 cm |
| Ingebouwde wifi: | Nee |
| Bluetooth: | Nee |
- Direct contact met ons verkoop- en adviesteam
- Bestel vóór 12:00 uur, levering de volgende dag
- Bestellen op rekening mogelijk
-
Volledig en uitgebreid assortiment
Kunnen wij je helpen?
Stel je vraag aan onze product specialisten.
-
Bel ons 085 487 46 16
-
Mail naar info@donkair.nl
-
OpeningstijdenVandaag open van -De winkel is op dit moment gesloten.

