High Power Heatscreen 1300W White PATENT nr. EP 3209944

Specificaties
| Categorie: | Infraroodpanelen |
|---|---|
| Fabrikant: | Comfort Heating |
| Artikelnummer fabrikant: | HPH-1300-White |
| Kleur: | Wit |
| GTIN/EAN: | 6150000000000 |
| Gewicht (kilo): | 6.7 |
| Aansluitspanning (V): | 230 |
| Frequentie (Hz): | 50 |
| Lengte: | 79 cm |
| Breedte: | 31 cm |
| Hoogte: | 6 cm |
| Ingebouwde wifi: | Nee |
| Bluetooth: | Nee |
- Krachtige infraroodverwarming (1300 W)
- Flexibele montage
- Robuust & weerbestendig
- Gepatenteerd en duurzaam
- Direct contact met ons verkoop- en adviesteam
- Bestel vóór 12:00 uur, levering de volgende dag
- Bestellen op rekening mogelijk
-
Volledig en uitgebreid assortiment
Kunnen wij je helpen?
Stel je vraag aan onze product specialisten.
-
Bel ons 085 487 46 16
-
Mail naar info@donkair.nl
-
OpeningstijdenVandaag open van -De winkel is op dit moment gesloten.

