ARTFrame 120x60cm compleet incl. doek

Specificaties
| Categorie: | Infraroodpanelen |
|---|---|
| Fabrikant: | Comfort Heating |
| Artikelnummer fabrikant: | AF12060W |
| GTIN/EAN: | 6150000000000 |
| Lengte: | 130 cm |
| Breedte: | 44 cm |
| Hoogte: | 70 cm |
| Ingebouwde wifi: | Nee |
| Bluetooth: | Nee |
- Direct contact met ons verkoop- en adviesteam
- Bestel vóór 12:00 uur, levering de volgende dag
- Bestellen op rekening mogelijk
-
Volledig en uitgebreid assortiment
Kunnen wij je helpen?
Stel je vraag aan onze product specialisten.
-
Bel ons 085 487 46 16
-
Mail naar info@donkair.nl
-
OpeningstijdenVandaag open van -De winkel is op dit moment gesloten.

