Specificaties
| Fabrikant: | Qventi |
|---|---|
| Kleur: | Antraciet |
| Gewicht (kilo): | 8.1 |
| Buitenzijde breedte: | 150 cm |
| Buitenzijde hoogte: | 60 cm |
| Buitenzijde diepte: | 75 cm |
| Binnenzijde breedte: | 143 cm |
| Binnenzijde hoogte: | 52 cm |
| Binnenzijde diepte : | 71 cm |
| Materiaal: | Aluminium |

