Specificaties
| Fabrikant: | Qventi |
|---|---|
| GTIN/EAN: | 8720865099507 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht (kilo): | 15.2 |
| Buitenzijde breedte: | 130 cm |
| Buitenzijde hoogte: | 115 cm |
| Buitenzijde diepte: | 65 cm |
| Binnenzijde breedte: | 124 cm |
| Binnenzijde hoogte: | 108 cm |
| Binnenzijde diepte : | 58 cm |
| Materiaal: | Aluminium |

