Specificaties
| Fabrikant: | Qventi |
|---|---|
| GTIN/EAN: | 8720865099019 |
| Kleur: | Antraciet |
| Gewicht (kilo): | 10 |
| Buitenzijde breedte: | 115 cm |
| Buitenzijde hoogte: | 85 cm |
| Buitenzijde diepte: | 57.5 cm |
| Binnenzijde breedte: | 109 cm |
| Binnenzijde hoogte: | 77 cm |
| Binnenzijde diepte : | 54 cm |
| Materiaal: | Aluminium |

