Specificaties
| Fabrikant: | Qventi |
|---|---|
| GTIN/EAN: | 8721325044068 |
| Kleur: | Bruin |
| Gewicht (kilo): | 20 |
| Buitenzijde breedte: | 100 cm |
| Buitenzijde hoogte: | 75 cm |
| Buitenzijde diepte: | 50 cm |
| Binnenzijde breedte: | 93 cm |
| Binnenzijde hoogte: | 67 cm |
| Binnenzijde diepte : | 46 cm |
| Materiaal: | Houtcomposiet |

